Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Şirket Hakkında

  

TURKISH INDUSTRY, B2B platformu olarak Türkiye Sanayisinin Rusya pazarına tanıtılmasına yardımcı olmak amacıyla kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır.

TURKISH INDUSTRY mevcut teknolojik araç ve altyapıları kullanarak Türk İhracatçı şirketlerin, Türk KOBİ’lerin, kurum ve kuruluşların B2B platformu ihtiyaç duyacakları hizmetlere ilişkin katma değerli hizmetleri geliştirmekte ve kullanıma sunmaktadır.


VİZYON


TURKISH INDUSTRY’nin vizyonu, uçtan uca hizmet sağlayıcısı olarak Türkiye'den Rusya'ya açılan ticaretin öncü ve lider B2B portallarından biri olmaktır.

HEDEF


* Mevcut Türk ihracatçıların dijital platforma entegrasyonunu sağlamak.

* Yeni Türk ihracatçıları dijitalleştirerek ekosisteme dahil etmek.

* Türkiye ticaretinin ihracat-ithalat içindeki payının artmasına dijital dönüşüm vasıtasıyla katkıda bulunmaktır.

MİSYON


TURKISH INDUSTRY misyonu, Türkiye Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren TÜRK ihracatçı şirketlerin dış ticaret hacimlerini arttırmanın yanı sıra, Türkiye’den yepyeni ihracatçılar, yeni ürünler tanıtmak ve Rusya pazarına sunmaktır.
 

 

KURULUŞ AMACIMIZ

TURKISH INDUSTRY, Türkiye Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren TÜRK ihracatçıların ihracat hacimlerini artırmayı ve Türkiye'den yeni ihracat yıldızları yaratarak Türkiye’nin katlanarak artan dış ticaret hacimlerine ulaşmasına katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda, TURKISH INDUSTRY çağın sunduğu dünyanın önde gelen inovatif ve teknolojik altyapılarını kullanarak, uluslararası dış ticaret ekosistemi içerisindeki tüm paydaşlar ile güçlü iş ilişkileri kurulması ve kurulan uluslararası ticari ilişkilerin her geçen gün artan iş hacimlerine dönüştürülmesi sürecinde tüm kurum ve kuruluşların çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

HEDEFİMİZ TÜRKİYE'DEN YENİ ULUSLARARASI OYUNCULAR YARATMAK

Kurulduğu günden itibaren Türkiye’deki yerel işletmelerin gerçek ve uluslararası oyunculara dönüşmelerine destek olma vizyonunu sürdüren TURKISH INDUSTRY dünyanın lider B2B platformlarından biri olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. TURKISH INDUSTRY ile birlikte Türkiye'de platforma üye olan şirketlerin uluslararası pazarlara açılmalarına destek olmayı ve üyelerine katma değerli servisler sunmayı hedeflemektedir.