Sıkça Sorulan Sorular

Ana Sayfa Sıkça Sorulan Sorular
 • turkish-industry.com PLATFORMUNUN AMACI NEDİR?

  Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz portal, TÜRK şirketlerinin B2B olarak Rus ve Dünyada bulunan iş adamları ile buluşturulması amacıyla oluşturulmuş yeni bir tanıtım platformudur. Portalımızın amacı, istenilen ürünü en detaylı, en kolay ve en hızlı şekilde ziyaretçiye sağlamaktır.
 • turkish-industry.com’UN KULLANIMI NASILDIR?

  Ziyaretçiler açısından son derece basit, anlaşılır ve üstün yazılım teknolojisi ile çabuk ulaşım imkanı sağlayan www.turkish-industry.com portalı her kullanıcı tipinin rahatça anlayacağı şekilde yapılandırılmıştır.
  www.turkish-industry.com portalı ana sayfası üzerinden, firma - ürün araması yapabilir, bulduğunuz firmalara e-mail panelini kullanarak mesaj gönderebilirsiniz. Ana sayfa üzerinde bulunan ve sektörel sınıflama yapılmış halde firmaların yer aldığı arama modülüyle de sektör, alt sektör seçimleriyle aradığınız ürün ve firmaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • turkish-industry.com’A NASIL ÜYE OLABİLİRİM?

  www.turkish-industry.com portalında ad soyad ve e-mail bilgileri girerek yapılan tek tip üyelik sistemi bulunmaktadır. Üye olduktan ve üyelik onaylandıktan sonra, kendi sayfanızda şirket bilgilerinizi girerek şirket sayfanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca talepleri de buradan yönetebilirsiniz.
  Ziyaretçiler, seçmiş oldukları sektör sayfasında, sizin firma bilgilerinizi kapsayan bir bölüm bulacaklardır. Sizlerle temas kurmak isteyen firmalar veya şahıslar direkt şirket sayfanıza yönlendirilecektir ve buradan sizin ile iletişime geçebileceklerdir. Firma tanıtım sayfanızda logonuzla birlikte firma bilgileriniz, ana faaliyet konularınız, ürünlerinizin fotoğrafları, iletişim bilgileriniz, harita üzerinden konumunuz, ürün ve hizmetlerine ilişkin bilgileriniz yer alacak ve bu hizmetlerin tamamı 3 dil olarak ziyaretçilerin hizmetine sunulacaktır.
 • ÜYELİĞİM HEMEN AKTİF OLUR MU?

  E-mail adresine gelecek olan onay e-mailinden sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir.
 • NEDEN turkish-industry.com’A ÜYE OLMALIYIM?

  yazı hazırlanıyor...